Kontakt z nami + FAQWspółpraca

27.06.2007
Jeśli masz do nas jakieś pytania, lub chcesz nas o czymś poinformować, lub podzielić się czymś ciekawym - napisz: ( kontakt@jewish.org.pl ).
Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za wszystkie listy, które codziennie nadchodzą do naszej redakcji. Kontakt z Wami jest dla nas bardzo ważny. Przepraszamy, jeżeli nie zawsze jesteśmy w stanie udzielić na Wasze pytania odpowiedzi, pomimo naszych najlepszych chęci. Portal Jewish.org.pl nie zajmuje się bowiem szeroko pojęta genealogią, poszukiwaniem żyjących i nieżyjących przodków oraz krewnych, etymologią nazwisk i pochodzeniem osób publicznych. ;) w tych sprawach radzimy skontaktować się z Żydowskim Instytutem Historycznym ( http://www.jewishinstitute.org.pl ) lub skorzystać z samouczka genealogicznego autorstwa Haliny Marcinkowskiej ( http://fzp.net.pl/gene.html ).
Przypominamy też, ze portal Jewish.org.pl nie jest przedstawicielstwem Państwa Izrael - wszelkie pytania dotyczące polityki, konfliktów i sytuacji na bliskim Wschodzie najlepiej kierować do Ambasady Izraela - http://warsaw.mfa.gov.il